ROK SZKOLNY 2016/2017

Wyśpiewały pierwsze miejsca

Po raz kolejny wokalistki naszej szkoły zaprezentowały się w Konkursie Piosenki Ekologicznej organizowanym przez Zarząd Miejsko-Gminny Ligi Ochrony Przyrody w Szczecinku oraz SAPiK w dniu 24 kwietnia 2017 r. w kinie „Wolność’. W rywalizacji uczestniczyły wszystkie państwowe szkoły podstawowe ze Szczecinka i okolic. Beata Pałka, tegoroczna solistka chóru „Primo”, zdobyła I miejsce w kategorii klas 4-6 za wykonanie utworów „Moja planeta” oraz „Kołysz nas ziemio”. Jury uhonorowało również młodsze „Słodziaki” w składzie: Klara Żurowska, Zosia Szymikowska i Hania Chałaczkiewicz, które piosenką „Ziemia-zielona wyspa” wyśpiewały I miejsce w kategorii klas 1-3.

Laureatki otrzymały dyplomy, statuetki i nagrody książkowe. Gratuluję dziewczętom zwycięstwa i życzę im kolejnych sukcesów w dalszej edukacji muzycznej.

Teresa Dybowska