Szkoła Podstawowa Nr 1 im.Adama Mickiewicza
Zespół Primo

"PRIMO" NA FESTYNIE PARAFIALNYM

Solistki chóru Primo, a także zespół wokalny oraz rozśpiewane siły połączone naszych umuzykalnionych chórzystów ubarwiły tegoroczny festyn parafialny zorganizowany z okazji imienin parafii pod wezwaniem Ducha Świętego w Szczecinku. Występ spotkał się z serdecznym przyjęciem. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować muzyczne talenty SP1 w tak szerokim gronie.

DRIVE.GOOGLE: PRZEJDŻ DO GALERII ZDJĘĆ

Teresa Dybowska


Solistka SP1 wśród najlepszych wokalistów w powiecie

Szkoła Podstawowa nr 1 może poszczycić sie kolejnym sukcesem muzycznym solistki chóru „Primo”. Beata Pałka, uczennica klasy 5a, podczas Powiatowego Przeglądu Piosenki w dniu 10 maja 2017r. zdobyła tytuł LAUREATA za profesjonalne wykonanie piosenek: „Pół kroku stąd” z filmu „Vaiana – skarb oceanu” oraz „Prawie udało się” z bajki „Księżniczka i żaba”.

Jako jedyna wokalistka ze Szczecinka będzie reprezentowała naszą szkołę, a jednocześnie miasto i powiat na Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie w dniu 20 maja 2017r.

Gratulujemy Beatce sukcesu!

Teresa Dybowska


Zajęcia wokalne z absolwentami „PRIMO”

4 maja 2017 r. z wizytą do wokalistów zespołu „Primo” przybyli niespodziewani goście – absolwenci naszego chóru. Starsi koledzy i koleżanki muzykowali razem z uczniami „Jedynki”, wspierając wykonania utworów swoimi dojrzałymi głosami. Na młodszych adeptów sztuki wokalnej czekała jeszcze jedna niespodzianka – swoją wiedzą i umiejętnościami postanowiła podzielić się z nimi Hania Smolińska, uczennica szkoły muzycznej II stopnia na wydziale wokalnym i rytmiki. Nasza niegdysiejsza chórzystka, która w zespole SP1 śpiewała przez 5 lat, przeprowadziła ćwiczenia poprawiające emisję głosu, oddech, intonację, dykcję i ogólną sprawność wokalną. Młodzi śpiewacy otrzymali wiele cennych wskazówek dotyczących aparatu głosowego i z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowanych dla nich zajęciach. Z wielką przyjemnością po raz kolejny gościliśmy naszych absolwentów, którzy chętnie odwiedzają dawną szkołę i motywują jej obecnych uczniów do rozwijania swojej pasji, jaką jest śpiew. Dziękujemy Hani Smolińskiej za poświęcony czas i podzielenie się wartościowymi sugestiami.

Teresa Dybowska wraz z zespołem „Primo”


Wyśpiewały pierwsze miejsca

Po raz kolejny wokalistki naszej szkoły zaprezentowały się w Konkursie Piosenki Ekologicznej organizowanym przez Zarząd Miejsko-Gminny Ligi Ochrony Przyrody w Szczecinku oraz SAPiK w dniu 24 kwietnia 2017 r. w kinie „Wolność’. W rywalizacji uczestniczyły wszystkie państwowe szkoły podstawowe ze Szczecinka i okolic. Beata Pałka, tegoroczna solistka chóru „Primo”, zdobyła I miejsce w kategorii klas 4-6 za wykonanie utworów „Moja planeta” oraz „Kołysz nas ziemio”. Jury uhonorowało również młodsze „Słodziaki” w składzie: Klara Żurowska, Zosia Szymikowska i Hania Chałaczkiewicz, które piosenką „Ziemia-zielona wyspa” wyśpiewały I miejsce w kategorii klas 1-3.

Laureatki otrzymały dyplomy, statuetki i nagrody książkowe. Gratuluję dziewczętom zwycięstwa i życzę im kolejnych sukcesów w dalszej edukacji muzycznej.

Przejdź do galerii

Teresa Dybowska


„Jedynka” otwarta dla wszystkich

Drzwi naszej szkoły są dla wszystkich otwarte. W minionych dniach – 31.01 oraz 1.02.17r. gościliśmy Podopiecznych szczecineckich przedszkoli wraz z Rodzicami. Dzieci uczestniczyły w programie artystycznym – obejrzały adaptację bajki o Czerwonym Kapturku, przygotowaną przez szkolne koło teatralne Scenka, wysłuchały także utworów muzycznych wykonanych przez członków zespołu instrumentalnego na dzwonkach chromatycznych. Wisienkę na torcie stanowił popis najmłodszych solistek szkolnego zespołu Słodziaki. Dziewczynki wraz z udziałem wokalistek Primo znakomicie i z dużym wdziękiem wyśpiewały muzyczną historię kotków. Ważnym punktem było spotkanie z Dyrekcją naszej szkoły, połączone z możliwością obejrzenia sal lekcyjnych przygotowanych dla najmłodszych oraz rozmowy przy poczęstunku i kawie dające Rodzicom możliwość zadawania istotnych pytań. W tym czasie Dzieci, pod okiem nauczycieli oraz starszych uczniów, w najlepsze bawiły się w szkolnej świetlicy. Dowodem sukcesu spotkania okazały się uśmiechy goszczące na twarzy naszych gości. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach.

Zespół nauczycieli ds. promocji szkoły


ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD ZESPOŁU PRIMO

Otwórz plik pdf


TEMAT: AKTUALNOŚCI
GK24: WIDEO

KONCERT ‘’PIEŚNI I PIOSENKI NIEPODLEGŁEJ POLSKI ‘’ DLA RODZICÓW I DZIADKÓW

Czwartkowe grudniowe popołudnie dało okazję do niezwykłego spotkania. W naszej szkole, w sali muzycznej zgromadzili się uczniowie – członkowie szkolnego chóru Primo wraz z rodzicami i dziadkami, by wspólnie raz jeszcze uczcić pamięć o historii Niepodległej Polski. Przyświecała nam myśl, że muzyka łączy pokolenia, czego doświadczyliśmy. Wspólnie wykonaliśmy dobrze znane piosenki niepodległościowe, wysłuchaliśmy wzorowych recytacji utworów patriotycznych. Niejednemu z nas łezka zakręciła się w oku. Dziękujemy za to piękne, pełne emocji spotkanie.Przejdź do galerii


PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH


GK24 Wejdż na stronę

Otwórz plik pdf

Przejdź do galerii


Obchody Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci

Występ zespołu „Primo” w kinie „Wolność” podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci. Udział w kampanii – 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży!

MOPS SZCZECINEK: Wejdż na stronę

Teresa Dybowska


Międzynarodowy Dzień Muzyki 2016

W piątek 30 września 2016 r. od samego rana przez cały dzień świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Muzyki, który zwyczajowo przypada 1 października. Z tej okazji na uczniów naszej szkoły czekał cały szereg atrakcji, który pozwolił im w pełni wczuć się w muzyczny klimat. To szczególne święto okazało się doskonałą sposobnością do uświadomienia dzieci, jak niezwykłą rolę pełni muzyka w życiu każdego z nas. Nie obyło się bez quizu muzycznego, popisów szkolnych grajków na instrumentach (trąbce, puzonie, flecie, dzwonkach), świetnej zabawy, wielu uśmiechów i radości. Dla wszystkich megalomanów przewidziano upominki – naklejki w kształcie nutek oraz muzyczne kolorowanki, natomiast najaktywniejsi otrzymali nagrody za poprawne odpowiedzi w zagadkach. Chętni uczniowie mogli spróbować swoich sił w wypełnianiu nutek farbami, a każdy z nich brał jednocześnie udział w muzycznej loterii pełnej fantów. W tym dniu na przerwach z radiowęzła rozbrzmiewały dźwięki muzyki klasycznej, a szkoła od góry do dołu ustrojona była odpowiednimi dekoracjami


Artykuł


Czytaj więcej

Teresa Dybowska


MIEJSKO-POWIATOWE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - 24 CZERWCA 2016

Gawex: Galeria
Gawex: Wiadomości
Gawex: Informacje
iSzczecinek: Galeria
Temat: Aktualności
Youtube: Film

Przejdź do galerii


"WOKALNE TALENTY JEDYNKI"

WYNIKI II EDYCJI SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI DZIECIĘCEJ " WOKALNE TALENTY JEDYNKI "

I miejsce- Malwina Stańska kl.Vc

II miejsce - Hania Brusiło Vb

III miejsce- Kasia Adamska Vc

Wyróżnienia:

Julia Kulig kl.Vc, Zuzia Tederko Vc, Zosia Wiśnik Va

Wszystkim laureatom i wyróżnionym gratulujemy!


Przejdź do galerii


„Primo” na Festynie Parafialnym

22 maja 2016r. na prośbę ojca proboszcza nasi chórzyści po raz kolejny zaprezentowali swoje umiejętności wokalne na festynie organizowanym przez Parafię pw. Ducha Świętego. W ich wykonaniu usłyszeliśmy „Ognistą sambę”, „Rytm i melodia” oraz „We are the world’. Przed liczną publicznością w upalną niedzielę wystąpili również: Malwinka Stańska z kl. 5c z piosenką „Ale jestem” oraz Jaś Zagorowski – uczeń klasy 6b, który profesjonalnie zaśpiewał „Nie dokazuj” Marka Grechuty. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami i słodkościami . Niezmiernie nam miło, że mogliśmy pokazać owoce naszej codziennej pracy w chórze rodzicom, babciom i dziadkom, którzy razem z nami uczestniczyli w festynie.

Gawex: Wiadomości

Teresa Dybowska

Przejdź do galerii


WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD PIOSENKI W SZCZECINIE

Jaś Zagorowski na Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki w Szczecinie - 21 maja 2016r.

Teresa Dybowska


Kolejne zwycięstwa solistów chóru „Primo”

Za nami tegoroczna edycja Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej w Szczecinku, a wraz z nią kolejne sukcesy naszych chórzystów z zespołu SP1 „Primo”. 6 maja 2016 r. w kinie „Wolność” tytuł LAUREATA zdobył Jaś Zagorowski z klasy VIb, który dzięki swojemu zwycięstwu 21 maja 2016 r. zmierzy się z najlepszymi wokalistami w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Reprezentant Szkoły Podstawowej nr 1 i naszego powiatu wystąpi tam z utworem „Nie dokazuj” Marka Grechuty, którym zachwycił jury i porwał publiczność podczas eliminacji konkursowych na niższym szczeblu. W pierwszym etapie, oprócz zwycięskiej piosenki, Jaś dał popis swych wokalnych umiejętności także w interpretacji „To jest mój czas” Whitney Houston.

Razem z Jasiem w przeglądzie brały udział również Malwinka Stańska z piosenką „Świat to muzyka” oraz Hania Brusiło z utworem „Dyrygent”. Występy dziewczynek zostały docenione przez jury i nagrodzone przyznanymi wyróżnieniami. Należy wspomnieć, że to kolejne sukcesy naszych uczennic - w tym roku szkolnym Hania zdobyła 2. miejsce, a Malwinka 3. miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Szczecinku, ponadto Malwinka reprezentowała naszą szkołę w Koszalinie na Konkursie Piosenki Angielskiej.

Osiągnięcia uczniów „Jedynki” są owocem kilkuletniej pracy nad głosem i prezencją sceniczną w chórze „Primo”. Wszystkim wokalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, zwłaszcza Jasiowi, który wkrótce zakończy edukację w naszej szkole, a w tym roku szkolnym prócz tytułu laureata w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej w Szczecinku zdobył też 1. miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Szczecinku oraz 3. miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Angielskiej w Koszalinie.

Teresa Dybowska i Dorota CharęzaSoliści „Primo” po angielsku

11 marca 2016r.w Centrum Kultury w Koszalinie odbyła się XIV edycja Regionalnego Konkursu Piosenki Angielskiej dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Koszalina i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz medialnym patronatem Radia Koszalin.

Szkołę Podstawową nr 1 im. Adama Mickiewicza reprezentowali soliści chóru „Primo” – Malwina Stańska z klasy 5c z piosenką Demi Lovato „Gift of a friend” (znaną z bajki „Dzwoneczek”) oraz Jaś Zagorowski, uczeń klasy 6b z „Hurt” Christiny Aguilery. W konkursie rywalizowało aż 28 wykonawców z wielu szkół podstawowych m.in. z Koszalina, Kołobrzegu, Świdwina, Polanowa, Szczecinka, Kurowa, Będzina, Biesiekierza.

Ich występy oceniało profesjonalne jury, w skład którego wchodzili: Sylwester Podgórski - kierownik Redakcji Muzycznej Radia Koszalin, Terry Talbot - native speaker i lektor j. angielskiego w szkole językowej „Hi World” w Koszalinie oraz Małgorzata Orłowska - wokalistka, pedagog śpiewu, kompozytorka i autorka tekstów. Wszechstronni jurorzy brali pod uwagę nie tylko talenty wokalne uczestników, ale także trudność wybranego przez nich repertuaru, właściwy akcent i prezencję sceniczną. Komisja ostatecznie wyłoniła trzech laureatów i pięciu zdobywców wyróżnień.

Choć Malwinka urzekła publiczność swoim talentem i ogromnym wdziękiem, to niestety przy tak ogromnej konkurencji nie udało jej się zdobyć tytułu laureata. Natomiast na podium zwycięzców stanął Jaś, który uzyskał w konkursie III miejsce. Serdecznie gratulacje zarówno dla Malwinki, jak i Jasia!

Uczniów do konkursu przygotowywały: Teresa Dybowska – nauczycielka muzyki oraz Magdalena Mojska – nauczycielka j. angielskiego. Relacja z wydarzenia dostępna jest w koszalińskich mediach (w tym wywiad Jasia dla TVMaks Koszalin oraz Radia Koszalin).

Teresa Dybowska


W świecie przedszkolnych dźwięków

Kilka ostatnich dni lutego przyniosło szeroką gamę dźwięków i umuzykalnienia dla najmłodszych mieszkańców Szczecinka – przedszkolaków. Wszystko to za sprawą dziewcząt z zespołu „Primo”, które wraz z panią Teresą Dybowską i Dorotą Charęzą odwiedziły „Kredkę”, „Krasnoludka”, „Bajkę”, „Misia”, przedszkole im. K. Makuszyńskiego oraz zerówki SP1.

Wraz z dziećmi bawiliśmy się m.in. przy wygranym na dzwonkach „Ragtimie” S. Joplina, zaakompaniowanym na kubkach „When I’m gone” A. Kendrick, czy wyśpiewanym i wytańczonym wspólnie „Rytmie i melodii” Majki Jeżowskiej. I choć nasi młodsi słuchacze są jeszcze za mali, by znać słowo „bis”, to ewidentnie domagali się go donośnymi brawami i pełnymi entuzjazmu okrzykami, dzięki czemu niejednokrotnie powtarzaliśmy dla nich swe występy.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać wysoki poziom muzycznych zdolności, jakie rozwijamy w naszej szkole, co odbije się na pozytywnej ocenie „Jedynki” w środowisku lokalnym. W ramach podziękowania zostaliśmy obdarowani miłymi słowami, słodyczami i gadżetami ze strony dyrekcji oraz personelu przedszkoli, jednakże największą nagrodą dla nas było coś znacznie ważniejszego – własna satysfakcja płynąca z przyjemności, jaką sprawiliśmy małym dzieciom.

Teresa Dybowska Przedszkole Bajka: Otwórz stronę
Facebook: Otwórz stronę
Przedszkole Kredka: Otwórz stronę
Przedszkole Krasnoludek: Otwórz stronę


Przejdź do galeriiXVIII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

„Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś, niech kolęduje z nami cała Ziemia…” – takie słowa przyświecały XVIII Przeglądowi Kolęd i Pastorałek, który odbył się 23 stycznia w parafii pw. Ducha Świętego w Szczecinku. W przeglądzie udział wzięli soliści oraz zespoły, dzieci i młodzież chcący w radosny sposób uczcić kończący się niebawem okres świąteczny. Nasza szkoła reprezentowana była wyjątkowo licznie, a wykonanie kolęd, których mogliśmy wysłuchać, było na bardzo wysokim poziomie. Zarówno szkolny chór Primo jak i solistów przygotowywała Pani Teresa Dybowska. W wykonaniu naszych artystów usłyszeliśmy piękną, wykonywaną a cappella średniowieczną kolędę „Gaudete”, którą chór wyśpiewał pierwsze miejsce w kategorii ZESPOŁY, kl. 4-6. Niezwykle nastrojowo i profesjonalnie zaprezentowali się soliści: Jan Zagorowski, uczeń kl. VIb zajął pierwsze miejsce, śpiewając kolędę „Gdy się Chrystus rodzi”. Drugie miejsce zajęła Hania Brusiło, uczennica kl. Vb, która z akompaniamentem skrzypiec wykonała kolędę „Hymn o Narodzeniu”. Trzecie miejsce przypadło Malwinie Stańskiej, uczennicy kl. Vc, śpiewającej pastorałkę „Cicho, cicho pastuszkowie”. Zosia Nowacka, uczennica kl. Vb otrzymała wyróżnienie za wykonanie kolędy „Gore gwiazda”.

Wszystkim wykonawcom oraz Pani Teresie gratulujemy sukcesów, życząc sił, chęci i pomysłów na kolejne piękne aranżacje, licząc na dalsze przynoszące radość i dumę występy.

Magdalena Kaczmarek


Przejdź do galerii


ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD ZESPOŁU PRIMO

Otwórz plik pdf

GAWEX:Wydarzenia
GK24:Artykuł
TEMAT:Aktualności

MAGIA ŚWIĄT W SP1

17 grudnia świąteczny klimat poczuliśmy za sprawą dwóch koncertów, na które tym razem zostali zaproszeni uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz goście ze Szkolnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świątkach. Ponownie zaprezentował się chór „Primo”, który powtórzył repertuar z dnia poprzedniego. Ponadto melodie najpiękniejszych kolęd mogliśmy usłyszeć w wykonaniu zespołu instrumentalnego na dzwonkach i ksylofonach przy akompaniamencie pianina.

Na odbiorcach ogromne wrażenie wywarły „Słodziaki” (czterdziestoosobowy zespół dzieci z klas drugich i trzecich) w anielskich strojach, które przedstawiły pastorałki „Gore gwiazda” oraz „Nie miały aniołki”.

Na zakończenie wszyscy zgromadzeni – wykonawcy, dzieci z klasy „0” i publiczność – zaśpiewali piosenkę finałową „Ding dong”, a podczas wspólnego śpiewu Święty Mikołaj obdarował małych artystów słodkościami.

Mam nadzieję, że występy spodobały się naszym gościom, wprowadziły ich w bożonarodzeniowy nastrój i zachęciły do refleksji nad istotą Świąt.

Gratuluję i dziękuję wszystkim dzieciom oraz nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie koncertów!

Teresa Dybowska

Przejdź do galerii


MAGIA ŚWIĄT W SP1

16 grudnia 2015r. odbył się koncert dla gości z Holandii oraz zaproszonych mieszkańców Szczecinka. Chór „Primo” zaprezentował nowy program świąteczny, w którym nie zabrakło wielu partii solowych, zwłaszcza w utworze „Uciekali” z repertuaru musicalu Metro. Spośród wybranych chórzystów na szczególną uwagę zasługuje Jaś Zagorowski, który pokazał swój talent w piosence „Gwiazdka” rozpoczynającej całą uroczystość, a także Malwina Stańska w pastorałce „Cicho, cicho pastuszkowie”. Tym razem dzieci zaśpiewały również średniowieczną kolędę a’cappella w języku łacińskim o Narodzeniu Chrystusa pt: „Gaudete, gaudete”. Pojawiły się również tradycyjne polskie kolędy w wykonaniu instrumentalnym na trąbce (Justyna Pałka) i skrzypcach (Hania Brusiło).

Swoim występem nasi uczniowie sprawili wszystkim słuchaczom wiele radości, a w dowód wdzięczności za popis artystycznych umiejętności otrzymali od Corry Elzackkers bożonarodzeniowe upominki.

Teresa Dybowska

Przejdź do galerii


ZAPROSZENIETeresa Dybowska


11 LISTOPADA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 GK24: Wiadomości


Przejdź do galeriiPolska na niebiesko, Szczecinek na niebiesko

Otwórz plik pdf

Temat:Artykuł

JASEŁKA

„By odtajało serce…” – z tą myślą w przedświątecznym czasie uczniowie klas IVc oraz VIb wraz ze szkolnym chórem Primo przygotowali koncert bożonarodzeniowy, połączony z jasełkami. Wspominając historię narodzin Dzieciątka Jezus w Betlejem, wsłuchując się w słowa kolęd oraz piosenek świątecznych z radością mogliśmy zamknąć dotychczasowy etap nauki i pracy. Pełni dobrych życzeń i nadziei udaliśmy się do swoich domów, by wspólnie z bliskimi przygotować się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Przejdź do galerii


WIGILIJNY KONCERT W KRONOSPANIE

Dnia 19 grudnia 2014 roku odbył się wspaniały koncert w Kronospanie, w którym zaprezentował się chór ,,Primo’’ ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza. Wokaliści zostali przepięknie zapowiedziani i przywitani przez zebranych. Zaproszeni goście słuchali piosenek z ciągłym zainteresowaniem. Większość śpiewanych utworów łatwo wpadała w ucho i seniorzy uśmiechali się czule do małych artystów.
Po każdym wykonaniu szesnastoosobowy zespół otrzymywał gromkie brawa.
Na koniec pokazu goście obdarowali śpiewaków aplauzem.
Od organizatorów dzieci otrzymały piękne prezenty i poczęstunek – słodkie napoje oraz najróżniejsze ciasta jako podziękowanie za cudowny występ, w który cały chór włożył dużo wysiłku i serca.

Maja Chaberek z chóru „Primo”

Gawex: :INFORMACJE
Gawex:ECHA DNIA
Gawex:WYDARZENIA

Otwórz plik pdfŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD ZESPOŁU PRIMO

Otwórz plik pdf


FESTYN PARAFIALNY

W sobotę 14 czerwca br. na terenie hali Ślusarnia chór Primo wraz z zespołem wokalnym z klas drugich i trzecich już po raz trzeci zaprezentował się na plenerowej scenie podczas Festynu Parafialnego organizowanego przez Parafię p. w. Ducha Świętego. Mieliśmy okazję również usłyszeć naszą solistkę Karolinę Górzyńską, która profesjonalnie wykonała piosenkę "Someone like you" Adele.

Gawex: :INFORMACJE
TV ZACHÓD:INFORMACJE
Gawex:WIADOMOŚCI

Otwórz plik pdfKoncert z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty

5 czerwca uczniowie naszej szkoły sprawili Rodzicom prezent z okazji Ich święta. 142 dzieci z klas 0-6 przygotowało koncert, na którym niejedna matka ocierała łzy wzruszenia, a u wielu ojców na twarzach gościły pełne dumy uśmiechy. Wśród prezentacji wokalnych, instrumentalnych, tanecznych i recytatorskich najwięcej utworów wykonał chór „Primo” ale równie gorącymi brawami nagrodzone zostały dzieci z klasy 3d o profilu muzycznym, zespoły wokalne z klas drugich i trzecich oraz zespół taneczny. Perełką koncertu okazały się maluchy z klasy 0, które z gracją zadedykowały Rodzicom walc angielski, równie ciepłe przyjęcie zyskała także piosenka Wioletty Willas pt. „List do matki” w wykonaniu Karoliny Górzyńskiej, uczennicy klasy szóstej. Nasi przebojowi konferansjerzy, Wiktoria Horniatko i Iwo Szczerbiński świetnie spisali się w swoich rolach, a namawianie rodziców do oglądania kolejnych prezentacji okazało się zbędne, gdyż duże brawa i uśmiechy na ich twarzach były wystarczającym dowodem ich aprobaty i wdzięczności.

Teresa Dybowska

Przejdź do galerii


SUKCES ZESPOŁU „PRIMO

We wtorek, 27 maja w kinie „Wolność” dziewczęta z zespołu Primo po raz kolejny uczestniczyły w V edycji Miejsko- Gminnego Konkursu Piosenki Ekologicznej pod hasłem „Co w przyrodzie gra?”. Wokalistki w składzie: Karolina Górzyńska, Oliwia Sobczyk, Julia Łosek i Maja Chaberek godnie reprezentowały naszą szkołę, zdobywając II miejsce w kategorii klas 4-6 za wykonanie piosenek „Jeszcze nie widziałam” oraz „Świat bez wody”.

Obecnym szóstoklasistkom życzę dalszych sukcesów w nowych szkołach!

Teresa Dybowska


KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI I DNIA OJCA  KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI I DNIA OJCA

Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej

PODZIĘKOWANIE OD WOŚP PODZIĘKOWANIA OD WOŚP

KONCERT ZESPOŁU "PRIMO" PODCZAS XXII FINAŁU WOŚP

W niedzielę 12 stycznia br. w kinie "Wolność" odbył się XXII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widzowie mogli podziwiać występ chóru "Primo" , który zaprezentował siedem utworów. Kolejne zaproszenie przez SAPiK do udziału w tak szczytnym przedsięwzięciu to ogromne wyróżnienie dla zespołu.

Przejdź do galerii


ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE OD ZESPOŁU PRIMO

Artykuły


KONCERT DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RELACJA Z KONCERTU

ARTYKUŁ

Przejdź do galerii


ŚWIĄTECZNY KONCERT CHARYTATYWNY       <

ZAPROSZENIE

Przejdź do galerii


TABOR ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Artykuły

Informacja w mediach

Przejdź do galerii


Koncert zespołu PRIMO z okazji Święta Niepodległości

Przejdź do galerii


Podziękowanie dla zespołu PRIMO

 Serdeczne podziękowania dla wszystkich członków chóru Primo, jak również absolwentów za ogromne zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowania do koncertu polsko-niemieckiego.

Szczególne podziękowania kieruję także do moich koleżanek, które wspierały mnie przy organizacji tego przedsiewzięcia.

Teresa Dybowska
07.10.2013r.


Zdjęcia z koncertu polsko-niemieckiego

Artykuły

Przejdź do galerii


Zaproszenie na koncert polsko-niemiecki - 03.10.2013r. Zaproszenie na koncert