ROK SZKOLNY 2017/2018

NOWA STRONA SZKOŁY
Ciekawa lekcja w lesie

W słoneczny, wrześniowy dzień, uczniowie klasy III c wybrali się na wycieczkę do lasu, by poznać warstwową budowę lasu , budowę drzew, krzewów oraz poznać inne walory lasu. I chociaż drzewa nie przyjęły jeszcze wielu pięknych, jesiennych barw to i tak w lesie było bardzo ciekawie. Każdy uczestnik tej wyprawy miał do wykonania zaplanowane zadania.-znaleźć jak najwięcej liści z różnych gatunków drzew, ciekawe przyrodnicze okazy , miejsca. Udało się znaleźć szyszki, orzechy, grzyby, kasztany, hubę, pomnik przyrody. Uczniowie obserwowali też słoje na pniach drzew i próbowali ustalić wiek ściętych drzew. Również miło było zjeść razem, przygotowane ze zdrowych produktów śniadanie na leśnej polanie.

Mirosława Woynicz

ZAPROSZENIE

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Muzyki mamy zaszczyt zaprosić Dyrekcję, Nauczycieli i Uczniów na KONCERT w wykonaniu muzykujących uczniów Jedynki oraz zespołu wokalnego PRIMO, który odbędzie się dnia 29 września 2017 - sala 37.

8:00 – klasy: 4c ( dziewczęta), 5b (chłopcy), 4a, 4s, 5s,

8:55 – klasy: 6b (dziewczęta), 5a, 6c, 6a,

9:50 – klasy: 4d, 4e, 4b, 7c

Miło nam będzie Was gościć w strojach galowych.

Wykonawcy wraz z nauczycielem muzyki Teresą Dybowską

INFORMACJA O ZEBRANIU Z RODZICAMI