MAGIA ŚWIĄT W SP1

17 grudnia świąteczny klimat poczuliśmy za sprawą dwóch koncertów, na które tym razem zostali zaproszeni uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz goście ze Szkolnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świątkach. Ponownie zaprezentował się chór „Primo”, który powtórzył repertuar z dnia poprzedniego. Ponadto melodie najpiękniejszych kolęd mogliśmy usłyszeć w wykonaniu zespołu instrumentalnego na dzwonkach i ksylofonach przy akompaniamencie pianina.

Na odbiorcach ogromne wrażenie wywarły „Słodziaki” (czterdziestoosobowy zespół dzieci z klas drugich i trzecich) w anielskich strojach, które przedstawiły pastorałki „Gore gwiazda” oraz „Nie miały aniołki”.

Na zakończenie wszyscy zgromadzeni – wykonawcy, dzieci z klasy „0” i publiczność – zaśpiewali piosenkę finałową „Ding dong”, a podczas wspólnego śpiewu Święty Mikołaj obdarował małych artystów słodkościami.

Mam nadzieję, że występy spodobały się naszym gościom, wprowadziły ich w bożonarodzeniowy nastrój i zachęciły do refleksji nad istotą Świąt.

Gratuluję i dziękuję wszystkim dzieciom oraz nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie koncertów!

GAWEX: Wiadomości
GAWEX: ECHA DNIA