Koncert z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty

5 czerwca uczniowie naszej szkoły sprawili Rodzicom prezent z okazji Ich święta. 142 dzieci z klas 0-6 przygotowało koncert, na którym niejedna matka ocierała łzy wzruszenia, a u wielu ojców na twarzach gościły pełne dumy uśmiechy. Wśród prezentacji wokalnych, instrumentalnych, tanecznych i recytatorskich najwięcej utworów wykonał chór „Primo” ale równie gorącymi brawami nagrodzone zostały dzieci z klasy 3d o profilu muzycznym, zespoły wokalne z klas drugich i trzecich oraz zespół taneczny. Perełką koncertu okazały się maluchy z klasy 0, które z gracją zadedykowały Rodzicom walc angielski, równie ciepłe przyjęcie zyskała także piosenka Wioletty Willas pt. „List do matki” w wykonaniu Karoliny Górzyńskiej, uczennicy klasy szóstej. Nasi przebojowi konferansjerzy, Wiktoria Horniatko i Iwo Szczerbiński świetnie spisali się w swoich rolach, a namawianie rodziców do oglądania kolejnych prezentacji okazało się zbędne, gdyż duże brawa i uśmiechy na ich twarzach były wystarczającym dowodem ich aprobaty i wdzięczności.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim Nauczycielom i Rodzicom, którzy mnie wspierali w tym przedsięwzięciu i bezinteresownie poświęcili swój czas na przygotowanie koncertu. Dziękuję Dorocie Wiechowskiej, Dorocie Charęzie, Małgorzacie Marciniak, Annie Mikołajczak, Helenie Szynkiewicz, Agnieszce Lebodzie, Małgorzacie Brynkiewicz oraz Marcinowi Pieńkowskiemu.

Wyrażam wdzięczność Pani Marzenie Nowackiej, mamie Zosi i Marysi, która wraz ze swoimi córeczkami i wszystkimi wykonawcami zaśpiewała piosenkę „Jesteś mamą”.

Dziękuję Wykonawcom – gdyby nie Wy, ten koncert nie mógłby się udać.

Teresa Dybowska
gawex:Wiadomości