KONCERT ZESPOŁU "PRIMO" PODCZAS XXII FINAŁU WOŚP

W niedzielę 12 stycznia br. w kinie "Wolność" odbył się XXII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widzowie mogli podziwiać występ chóru "Primo" , który zaprezentował siedem utworów.
Kolejne zaproszenie przez SAPiK do udziału w tak szczytnym przedsięwzięciu to ogromne wyróżnienie dla zespołu.

Uważam, że w tym roku całkiem nieźle nam poszło. Chociaż nie testowaliśmy mikrofonów, wspólnymi siłami daliśmy radę. Co więcej, wspomogliśmy WOŚP. W przyszłym roku chciałabym również wystąpić z chórem.

Maja Chaberek

Jestem zaszczycona, że mogłam po raz pierwszy wystąpić na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i będę mile wspominać ten czas.

Liwia Piotrowska

Piosenka „Ameno” wyszła bosko!

Weronika Peciak

Gdy usłyszeliśmy „Zimę” Vivaldiego z małą tremą weszliśmy na scenę. Zeszliśmy już z ogromną dumą.

Natalia Bogdan

Nasz występ był wyjątkowy, nie mogę się już doczekać kolejnego.

Dominika Pawenta

Moim zdaniem koncert wyszedł pięknie. Wyglądaliśmy jak niebiesko-czarne smerfy.

Martyna Kowalczyk

Gdy śpiewaliśmy pierwsze dwie piosenki, nagłośnienie nas zawiodło, ale i tak wspaniale sobie poradziliśmy. Publiczność nagrodziła nas gromkimi brawami.

Wiktoria Horniatko

Chór „Primo” jak zawsze wystąpił rewelacyjnie. Było super!

Natalia Pałubicka

Koncert bardzo mi się podobał. Szkoda, że nie posmakowaliśmy tortu jak ostatnio.

Paweł Lewkowicz

Trochę się stresowałam przed występem, ale wszystko poszło dobrze. Chór zaprezentował się z jak najlepszej strony. Pani Teresa była z nas dumna.

Marysia Zanewycz

Chciałbym spróbować tortu z cukierni „Sowy”, który licytowano.

Michał Lopko

Uwielbiam występy z chórem, tym bardziej, gdy śpiewamy, aby wspomóc tak szczytny cel.

Julia Łosek

Po raz kolejny zagościliśmy na scenie. Niektórzy, bijąc brawa, płakali ze wzruszenia - dzieciaki z jedynki mają talent.

Ola Makselon

To był udany 22. finał WOŚP.

Wiktoria Wiśniewska