Książki na jesień

Nadeszła jesień, czas zabaw na świeżym powietrzu dobiegł już końca. Co robić w domu podczas szarugi? A może książka będzie dobrym pomysłem? Aby Was o tym przekonać przedstawię kilka nowości z naszej biblioteki szkolnej. Pani Ala bardzo zachwalała serię książek Webb Holly, opowiadającą o psich i kocich losach. Przeszukując nasz księgozbiór natknęłam się na pozycję Renaty Piątkowskiej pt. "Zbój", a dla ciekawych świata encyklopedię pt. "Złudzenie optyczne". Nasi najmłodsi uczniowie powinni sięgnąć po cykl książeczek o mądrej myszce Zuzi. Mamy również kilka perełek w naszej bibliotece, a są to książki ze spotkań autorskich ( z dedykacją i podpisem) Janusza Rautszko "Aurus i Gaja" oraz "Gołębie serce", Dariusza Rekosza "Mors, Pinky i zagadka Ludolfiny". Zdradzę Wam sekret, że w tym roku prawdopodobnie czekają nas kolejne spotkania z twórcami.

Ola Makselon, "Adaś" 2013 nr 144

Tytuły książek