ROK SZKOLNY 2016/2017

I Drużynowy Trójbój LA

10 grudnia 2016 odbyły się I Drużynowy Trójboju LA organizowany przez SP 7 i Miejski Klub Lekkoatletyczny w Szczecinku. Zajęliśmy II miejsce:

Kowalska Martyna

Kopernatzka Wiktoria

Marysia Pasińska

Słojewska Giulia

Indywidualnie Wiktoria wygrała konkurs skoku w dal.

POWIAT -SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

29 września 2016 r. w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego w ramach IMS w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 800 m dziewcząt i chłopców . Uczniowie zajęli następujące miejsca:

a. dziewczęta – I miejsce

b. chłopcy - II miejsce

Temat: Artykuł

22 września 2016r. w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Miasta Szczecinka w ramach IMS w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 800 m dziewcząt i chłopców. Uczniowie zajęli następujące miejsca:

a. dziewczęta I zespół – I miejsce

b. dziewczęta II zespół - II miejsce

c. chłopcy I zespół - I miejsce

d. chłopcy II zespół - III miejsce

ROK SZKOLNY 2015/2016

18 maja 2016 roku w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego IMS w Czwórboju LA. Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

a. dziewczęta – III miejsce

b. chłopcy - II miejsce

09 maja 2016 r. w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Miasta IMS w Czwórboju LA. Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

a. dziewczęta – III miejsce

b. chłopcy - I miejsce

13 kwietnia 2016 r. w Policach odbył się Finał Wojewódzki w ramach IMS w Indywidualnych biegach przełajowych. Uczeń z naszej szkoły Tymon Krawiec zajął 50 miejsce.

07 kwietnia 2016 r. w Parchlinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego w ramach IMS w Indywidualnych biegach przełajowych.

Uczniowie zajęli następujące miejsca:

a. dziewczęta – X miejsce – Michlina Kosior

b. chłopcy - IV miejsce – Krawiec Tymon

Bieg uliczny im. Winanda Osińskiego - Otwórz plik pdf -

Mistrzostwa Miasta Szczecinka w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców - Otwórz plik pdf -

Mistrzostwa Miasta Szczecinka w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt- Otwórz plik pdf -

POWIATOWE BIEGI SZTAFETOWE - Otwórz plik pdf -

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE- Otwórz plik pdf -