Wycieczka do Tropical Island pod Berlinem

W dniu 07.02.2014r. odbyła się wycieczka uczniów klasy IIIc na tropikalną wyspę pod Berlinem. Dzięki Tropical Islands spełniło się nasze marzenie o tropikalnej wyspie w samym sercu Europy. W największej samonośnej hali świata, zaledwie 80 kilometrów od granicy z Polską, uczniowie przeżyli niepowtarzalne chwile .

Laguna Bali z grotą i wodospadem oraz ogromne Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów zagwarantowały uczniom i rodzicom niezmąconą radość kąpieli. Oprócz fantastycznej wodnej krainy w Tropical Islands czekał na nas największy Las Tropikalny świata pod dachem, najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia wodna, Wioska Tropikalna z oryginalnymi budowlami pochodzącymi z krajów podzwrotnikowych, raj zabaw dla dzieci i wiele innych atrakcji.

Mieliśmy również okazję podziwiać występ tancerzy z Samoa.Przez cały dzień wszyscy bawili się świetnie i wracali zmęczeni, ale za to w dobrych humorach. Jednogłośnie uznaliśmy wyjazd za bardzo udany.

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Adamowi Schmidt z Firmy Przewozowej „Dana” za wspaniale zorganizowaną wycieczkę i dostarczenie nam niezapomnianych chwil.