Rozgrywki w dwa ognie

13 stycznia nie był pechowy dla klasy 3 a! W dalszych rozgrywkach w dwa ognie pokonała klasę 3 d - 3:0.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wzorowej postawy i zapraszamy 27 stycznia 2014r. na ostatnie rozgrywki między klasą 3c a 3d.

2 grudnia 2013r. stanęły do rozgrywek kasa 3a i 3b.Zwycięzcami w tych rozgrywkach okazali się uczniowie z klasy 3 b.

Następnie zwycięzka klasa stanęła do walki z klasą 3 d.

Zwycięzcami zostali reprezentanci z klasy 3b.

Emocje rosną!

25 listopada klasa 3 b przegrała w trzech setach z klasą 3 c.

Klasa 3 b stanęła do walki z przegranymi z 18 listopada -klasą 3 a. Na razie klasa 3 a ma jeden wygrany set, ( tak zacięta była walka! ) a kolejne dwa sety rozegramy 2 grudnia.

Specjalnymi kibicami byli w tym dniu nasze pluszowe misie- z okazji Międzynarodowego Święta Pluszowego Misia maskotki mogły być z nami w szkole cały dzień.

Dziękujemy dzieciom za postawę godną sportowca i grę fair play!

Powodzenia za tydzień!

W listopadzie klasy trzecie rozpoczęły Turniej w " Dwa Ognie".

Po dwóch miesiącach przygotowań 18 listopada 2013r.do rozgrywek stanęły klasy 3a i 3c. Rozegraliśmy trzy sety- każdy zwyciężyła klasa 3 c ! Gratulujemy i zapraszamy do dalszych rozgrywek!

W poniedziałek 25 listopada klasa 3 c czeka na klasę 3 b- duża sala gimnastyczna, godzina 12.40 !

Zachęcamy do udziały w tych pasjonujących grach, które uczą dzieci gry "fair play", wzajemnej pomocy oraz integracji z rówieśnikami.