W świecie przedszkolnych dźwięków

Kilka ostatnich dni lutego przyniosło szeroką gamę dźwięków i umuzykalnienia dla najmłodszych mieszkańców Szczecinka – przedszkolaków. Wszystko to za sprawą dziewcząt z zespołu „Primo”, które wraz z panią Teresą Dybowską i Dorotą Charęzą odwiedziły „Kredkę”, „Krasnoludka”, „Bajkę”, „Misia”, przedszkole im. K. Makuszyńskiego oraz zerówki SP1.

Wraz z dziećmi bawiliśmy się m.in. przy wygranym na dzwonkach „Ragtimie” S. Joplina, zaakompaniowanym na kubkach „When I’m gone” A. Kendrick, czy wyśpiewanym i wytańczonym wspólnie „Rytmie i melodii” Majki Jeżowskiej. I choć nasi młodsi słuchacze są jeszcze za mali, by znać słowo „bis”, to ewidentnie domagali się go donośnymi brawami i pełnymi entuzjazmu okrzykami, dzięki czemu niejednokrotnie powtarzaliśmy dla nich swe występy.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać wysoki poziom muzycznych zdolności, jakie rozwijamy w naszej szkole, co odbije się na pozytywnej ocenie „Jedynki” w środowisku lokalnym. W ramach podziękowania zostaliśmy obdarowani miłymi słowami, słodyczami i gadżetami ze strony dyrekcji oraz personelu przedszkoli, jednakże największą nagrodą dla nas było coś znacznie ważniejszego – własna satysfakcja płynąca z przyjemności, jaką sprawiliśmy małym dzieciom.

Teresa Dybowska Przedszkole Bajka: Otwórz stronę
Facebook: Otwórz stronę